SANAL PORTFÖYÜM
ABD Doları
3.7922 0.04
Euro
4.6612 0.00
Döviz Sepet
4.23 0.02
Euro-dolar
1.2293 -0.03
Sterlin-dolar
1.40 0.09
Dolar-yen
106.84 -0.01
Altın
1328.82 -0.20
Altın Gramı
162.01 0.05
Brent Petrol
67.31 1.72
Gümüş
16.53 -0.03

Biz Kimiz


finanstrend.com Finanstrend İnternet Hizmetleri tarafından hazırlanmaktadır ve 2 Ocak 2008 tarihinde yayına başlamıştır. Finanstrend İnternet Hizmetleri Ltd. Şti. İstanbul Ticaret Odası’na kayıtlıdır ve bağımsız bir medya şirketidir. finanstrend.com yayın ve hizmet kalitesini her geçen gün geliştirmeyi ve şu andaki finans haber sitesinden geniş kapsamlı bir finans portalına dönüşmeyi hedeflemektedir.

finanstrend.com is provided by Finanstrend Internet Services and was founded in 2nd January 2008. Finanstrend Internet Services is registered to Istanbul Chamber of Commerce and an independent media company. finanstrend.com aims to develop its publishing and service quality and to transform into a wide ranging news portal from its current status as finance news website.

Genel Müdür: Fulya Kocabalkan

Fulya Kocabalkan 1971’de Malatya’da doğdu. 1994’te Boğaziçi Üniversitesi Matematik Bölümü’nden mezun olduktan sonra İş Bankası Menkul Kıymetler Müdürlüğü’nde başladığı bankacılık kariyerine çeşitli aracı kurumların hazine bölümlerinde çalışarak devam etti. Boğaziçi Üniversitesi Finans Mühendisliği bölümünde master, Marmara Üniversitesi Bankacılık Doktora Programı’nda doktora çalışmalarını tamamladı. finanstrend.com’un kurucularından olan Kocabalkan, Şirket’teki görevinin yanı sıra çeşitli üniversitelerde de ders vermektedir.

General Manager: Fulya Kocabalkan

Fulya Kocabalkan was born in 1971 in Malatya. She graduated from Boğaziçi University Department of Mathematics in 1994 and afterwards started her banking career at İş Bankası and continued to work in treasuries departments of various brokerage houses. Kocabalkan received a Master’s Degree of Finance Engineering in Boğaziçi University and Ph.D. in Banking Doctorate Program in Marmara University. Kocabalkan is co-founder of finanstrend.com and also lecturing in various universities.

Editör: Raif Çarıkçı

Ege Üniversitesi Radyo Tv ve Sinema bölümü mezunu. Ocak 2016'dan beri Finanstrend ailesinde çalışmakta.
Reklam konusunda bilgi almak için lütfen info@finanstrend.com'a mail atınız.

In order to get information about advertising please send mail to info@finanstrend.com

  • Yasal Uyarı

    finanstrend.com, İstanbul Ticaret Odası'na kayıtlı olan Finanstrend İnternet Hizmetleri Ltd Şti tarafından hazırlanmaktadır. Veriler gecikmelidir. finanstrend.com verilerin sekansı, doğruluğu ve tamlığı konusunda herhangi bir garanti vermez. Veri yayınında oluşabilecek aksaklıklar, verinin ulaşmaması, gecikmesi, eksik ulasması, yanlış olması, veri yayın sistemindeki performansın düşmesi veya kesintili olması gibi hallerden oluşan herhangi bir zarardan finanstrend.com sorumlu değildir. BİST, verinin sekansı, doğruluğu ve tamlığı konusunda herhangi bir garanti vermez. Veri yayınında oluşabilecek aksaklıklar, verinin ulaşmaması, gecikmesi, eksik ulaşması, yanlış olması, veri yayın sistemindenki performansın düşmesi veya kesintili olması gibi hallerde Alıcı, Alt Alıcı ve/veya Kullanıcılarda oluşabilecek herhangi bir zarardan BİST sorumlu değildir. Finansal veriler Matriks araciligiyla saglanmaktadir. BİST verileri Matriks tarafından sağlanmaktadır ve 15 dakika gecikmelidir. BİST isim ve logosu "Koruma Marka Belgesi" altında korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez. BİST ismi altında açıklanan tüm bilgilerin telif hakları tamamen BİST'ye ait olup, tekrar yayınlanamaz. Bu sayfada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

    BİST Uyarı